Virtuálna Maskérňa je bezpečný priestor , kde masku nepotrebujete.

Bez obáv vstúpte,  pohodlne sa posadťe , vypnite svoje myšlienky od povinností a relaxujte.  V Maskérni je vždy priateľská atmosféra,  problémy  ostávajú  za dverami –  hlavne tie moje, no a  môžu vojsť len ak sú odľahčené a prikorenené štipkou humoru. Avšak k vašim pristupujem citlivo a hľadám na ne riešenia. 🙂

V Maskérni sa vylepšuje nielen váš vzhľad, ale aj nálada. Budete odchádzať v lepšom stave a verím, že aj s lepším pocitom.

Milujem svoju prácu, lebo viem, že prinášam ľuďom dobrý pocit a poskytujem im užitočné rady. Pomáham svojim klientom nájsť spôsob ako zlepšiť ich aktuálny stav, aby sa cítili zdravšie, lepšie a tým pádom aj sebavedomejšie.

Pre individuálne riešenia mám k dispozícii kombináciu špičkových  produktov, ktoré vaše zdravie podporujú a viditeľne zlepšujú.

Pretože zdravie je viditeľné –a to  v podobe krásy!

Definícia krásy: Príjemne pôsobiaci na zmysly

 

Postupne vám budem prinášať najbežnejšie problémy, ktoré vás trápia a na ktoré SÚ riešenia

 

PROBLÉM – AKNÉ

Veľmi často sa stretávam s ľuďmi, ktorí sa sťažujú, že ich trápi akné. Veľakrát o akné ani nejde, skôr o menej závažné vyrážky z úplne iného dôvodu.

Preto, hneď na úvod si vysvetlime čo je akné.

Akné je  zápalové ochorenie mazovej žľazy hlavne v oblasti tváre. Prejavy akné vznikajú často aj v oblasti hrudníka, ramien a chrbta. Je niekoľko druhov , avšak tento priestor chcem venovať najbežnejšiemu tipu akné, s ktorým sa pri svojej profesii stretávam. Je to akné dospelých, ktorého príčinou sú hlavne hormonálne zmeny, ale aj vonkajšie vplyvy ako napr. chemikálie, ktoré upchávajú póry…..

Ako vyzerá?

Napr. takto:

Ako riešiť tento problém?

Správne čistenie pleti , lokálne ošetrenie  a výživa

Na vonkajšie ošetrenie odporúčam tieto produkty :

Pleťová séria Microsilver Plus ( čistiaci gél a pleťový krém)

 

Ide o veľmi účinnú dvojicu prípravkov špeciálne vyvinutú na problematickú pleť. Benefitom produktov Microsilver je obsah čistého striebra, dexpantenolu a zlúčenín zinku. Vďaka tejto kombinácii mimoriadne účinných zložiek výrobky Microsilver Plus neutralizujú baktérie, zlepšujú kožné problémy a všeobecne stabilizujú vzhľad pokožky.

Striebro má silné protizápalové a antibakteriálne účinky. Vďaka blahodárnemu pôsobeniu na ľudskú pokožku bolo celé stáročia využívané ako účinný pomocník v boji proti bakteriálnym infekciám. Striebro totiž pôsobí proti veľkému počtu baktérií a plesní už v minimálnej koncentrácii, bez toho aby poškodzovalo ľudské bunky.

Vnútorne odporúčam tieto produkty

Na pitie ALOE VERA  DRINKING GEL a čaj CISTUS INCANUS BYLINNÝ ČAJ

Aloe Vera  má v podstate obrovský vplyv na celé telo. Tým, že regeneruje kapilárny  systém , ozdravuje celý organizmus. V prvej fáze sa organizmus čistí, detoxikuje, vzápätí nastáva fáza regenerácie – zdravými kapilármi   k cieľu v tele dostane oveľa viac výživných látok a okysličených červených krviniek a tým je výrazne podporená imunita celého tela.

Cistus Incanus

V Cistuse sa skrýva nevídaná sila. Je to divoká ruža, je veľmi účinný v boji so všetkými druhmi vírusov, vrátane vysokoagresívnych, pričom zabraňuje ich prenikaniu do buniek. Môžu za to predovšetkým polyfenoly, na ktoré je táto rastlina extrémne bohatá. Polyfenoly majú výnimočnú schopnosť detoxikovať organizmus, zvyšovať obranyschopnosť, brániť telo pred voľnými radikálmi, vírusmi, baktériami, plesňami a zároveň pôsobia protizápalovo.

Ak máte otázky k produktom alebo k mojim službám, neváhajte a napíšte mi. 🙂

pekné dni praje

zazu

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This